Moikka kaikki!
Hauskaa, että tämmönen foormi on olemassa!
Oma tuoksuharrastukseni alkoi kun tyttöystäväni ensi treffeillämme sanoi, että tuoksun hänen exältä! Sen illan jälkeen lensi Acqua di Gio pullo roskiin ja alkoi uuden tuoksun etsintä. Tästä on nyt n. 3 vuotta ja etsintä jatkuu... :)
Tuoksufoorumi on siirretty uudelle palvelimelle ja samalla yli kymmenen vuotta vanha phpbb-ohjelmisto päivitettiin tuoreimpaan versioon.
- Foorumi toimii nyt kivasti myös puhelimissa ja muissa mobiiliselaimissa.
- Vuosia jumissa ollut sähköpostin lähetys on myös korjattu, ja nyt uusien tilien rekisteröiminen ja salasanojen palautuslinkkien lähettäminen onnistuu taas.
- Lisäksi liitetiedostojen lisääminen on taas sallittua, eli kuvia ei tarvitse käydä erikseen lisäämässä johonkin ulkoiseen kuvapalveluun.
- Jos tarvitset apua tilin aktivoimisessa tai jokin muu toiminto on rikki, voit lähettää viestin admin miukumauku tuoksufoorumi pistefi.
Haku löysi 1 tuloksen
- 11 Elo 2012, 22:28
- Keskustelualue: Yleistä keskustelua
- Aihe: Esitelkäämme itsemme!!
- Vastaukset: 162
- Luettu: 2509