Tuoksufoorumi on siirretty uudelle palvelimelle ja samalla yli kymmenen vuotta vanha phpbb-ohjelmisto päivitettiin tuoreimpaan versioon.
  • Foorumi toimii nyt kivasti myös puhelimissa ja muissa mobiiliselaimissa.
  • Vuosia jumissa ollut sähköpostin lähetys on myös korjattu, ja nyt uusien tilien rekisteröiminen ja salasanojen palautuslinkkien lähettäminen onnistuu taas.
  • Lisäksi liitetiedostojen lisääminen on taas sallittua, eli kuvia ei tarvitse käydä erikseen lisäämässä johonkin ulkoiseen kuvapalveluun.
  • Jos tarvitset apua tilin aktivoimisessa tai jokin muu toiminto on rikki, voit lähettää viestin admin miukumauku tuoksufoorumi pistefi.
t. Ylläpito

Widian Gold II Sahara + Atelier des Ors Iris Fauve, 26.8.

Omat myytävät ja vaihdettavat tuoksut. Tuoksu haussa -ketju. Jos haluat ilmoitella täällä, rekisteröidy foorumin käyttäjäksi!

Valvojat: Kamicha, Gogol, Mohn

RonnyB1987
Viestit: 19
Liittynyt: 17 Loka 2017, 08:24
Ostoslista: Xerjoff Ivory Route

Widian Gold II Sahara + Atelier des Ors Iris Fauve, 26.8.

Viesti Kirjoittaja RonnyB1987 »

Moikka,

Myyntiin pari tuoksua:

- Atelier des Ors Iris Fauve ~94/100ml. Alkuperäispakkauksessaan. 145€

- Widian Gold II Sahara ~ 49,5 /50ml. Kertaalleen suihkaistu. Alkuperäispakkauksessaan. VAIHDETTU

- Ramon Monegal Faisa ~ 49,5/50ml.Suihkaistu vain kertaalleen. Upeassa alkuperäispakkauksessaan. Vuoden 2020 uutuus talolta. VAIHDETTU.


Hinnat sisältävät toimituksen Suomeen.

Vaihdossa etsiskelen:
Frederic Malle The Promise
Xerjoff Alexandria II
Kilian Single Malt
Ex-Nihilo Atlas Fever
BDK Rouge Smoke